Venkovní žaluzie

Popis žaluzie:

Venkovní žaluzie jsou nejefektivnějším stínícím prvkem na trhu. Vytváří optimální řešení stínícího, izolačního a estetického vzhledu. Díky tomu, že jsou žaluzie umístěny před oknem, odráží teplo směrem ven, a tak se v letních měsících nevytápí zbytečně Váš interiér.

Tvar žaluzie:

Žaluzie se vyrábí v různých provedeních typ lamely C, lamely Z nebo lamelyS.

Barvy žaluzie:

Žaluzie se vyrábí v mnoha barvách. Pokud jste ve fázi výběru oken a žaluzií, je dobré myslet již předem na sladění barev, jelikož se Vám nemusí vždy podaři sladit barvu oken a žaluzií. Pokud nenaleznete přesnou barvu žaluzie k oknům, lze žaluzie sladit s také fasádou. Pro velmi náročné klienty výrobce nabízí možnost dokoupení specifické barvy žaluzie za příplatek.

Ovládání žaluzie:

Žaluzie se dají ovládat buď ručně klikou, což je nejlevnější varianta, nebo můžou být ovládány elektricky na tlačítko, při čemž u tohoto typu ovládání může být varianta centrálního ovládání nebo lze zvolit sice nejdražší, ale nejkomfortnější možnost a tou je dálkové ovládání. Nábal žaluzie může být viditelný (vhodné pro dodatečnou montáž), dále fasádní (vhodné pro novostavby) a nebo nábal schovaný v HELUZ  překladu. K žaluziím doporučujeme přidat větrné čidlo, případně i sluneční čidlo.

Vybrané reference

Kliknutím na obrázky se Vám zobrazí detaily.