Screenové rolety

Screenové rolety dodávají budovám nadčasový vzhled. Screenové rolety jsou vyrobeny z technických tkanin, které zajišťují ochranu před slunečním zářením, zabraňují průniku tepla a zároveň zabezpečují optimální množství denního světla v místnosti. Technické tkaniny jsou vyrobeny ze skelného vlákna, PVC a polyesteru, a tudíž jsou odolné jak proti větru, tak proti dešti. Hlavní přednostíscreenových rolet je jejich světelná propustnost a variabilita. Tento typ rolet zajišťuje možnost výhledu z interiéru do exteriéru, ale naopak ztěžuje pohled z exteriéru do interiéru. Zákazník by si měl ovšem uvědomovat, že ve večerních hodinách, kdy je venku tma a uvnitř se svítí, je tomu naopak. Nemusíte se ale natolik obávat, zvenčí lze vidět pouze siluety. Pokud se týká ovládání těchto rolet, ovládání je stejné jako u rolet nebo žaluzií. Ovládání lze ručně tak i na pohon.

Typy screenových rolet:

Roleta SCREEN ZIP

Tento typ screenové rolety lze využít jak v domácnostech, tak v administrativních budovách. Díky speciálnímu vedení látky v bočních lištách systém SCREEN ZIP zvyšuje odolnost rolety proti větru a v uzavřené poloze může nahrazovat síť proti hmyzu. V případě použití látky typu blackout zajišťuje roleta zatemnění místnosti.

Screen ZIP ECONOMY

Rolety typu Screen ZIP ECONOMY, navazují na předešlý typ rolet. Tento typ rolet představuje velice moderní a cenově příznivou možnost, jak zastínit okna na veškerých typech budov, snížit spotřebu energie a zvýšit obytný komfort. Díky uzavřenému screen systému se nemusíte obávat větru, a to ani v případu otevřených oken.

Roleta SCREEN GW

Screenová roleta GW zajišťuje stejně jako ostatní typy screenových rolet ochranu před slunečním zářením a před průnikemtepla. V základním provedení nabízíme screenovou roletu SCREEN GW s krycím profilem a možností vedení vodící lištou, anebo možností bočního vedení lankem. U tohoto typu rolet si můžete vybrat z několika možností materiálového složení, podle účelu použití.

Roleta SCREEN LITE

Roleta SCREEN LITE představuje jakousi odlehčenou variantu rolety SCREEN GW, s možností bočního vedení lankem nebo vodící lištou, a však s tím rozdílem, že tato roleta nemá krycí profil. Tento typ screenových rolet je vhodný jak pro exteriérové, tak pro interiérové využití.

Roleta SCREEEN SKY

Screenová roleta SCREEN SKY je variantou screenových rolet pro střešní okna. Výhodou této rolety je, že v létě zabraňuje před průnikem tepla, a naopak v zimě zabraňuje úniku tepla. Další výhodou této rolety je, že chrání okno před povětrnostními vlivy a tlumí hluk z deště.

Vybrané reference

Kliknutím na obrázky se Vám zobrazí detaily.