AKTUALITY

NOVĚ NABÍZÍME!

V naší nabídce nově naleznete interiérové stínění!
www.oltera.cz

HORKÁ NOVINKA!

Ovládání vrat, rolet, žaluzií pomocí systému "INTELIGENTNÍ DŮM" Somfy IO. Vše ovládáte pomocí Vašeho chytrého telefonu či tabletu.

Předokenní rolety

Popis rolet:

Předokenní rolety dnes neodmyslitelně patří do našich domovů. Díky nim získáváme větší pocit bezpečí, pomáhají nám při nadměrném hluku z ulic (snižují hluk až o 16dB), šetří nám peníze díky jejich izolačním vlastnostem a v letních měsících díky nim zvládneme parné dny.

Vzhled rolet:

Rolety LUX – předokenní rolety s viditelným boxem jsou vhodné jak do již postavených domů, tak i do domů připravených pro rekonstrukci. Výhoda těchto rolet spočívá v tom, že nepotřebují žádné stavební přípravy nad oknem. Box zasahuje do okna a je přiznaný. Vodící lišty se montují do rámu okna.

Rolety FABOpředokenní rolety pro zaomítání jsou svým provedením vhodné především do novostaveb nebo pro rekonstruované objekty se stavební připraveností nad oknem. Vodící lišty se montují na rám okna. Roleta pro zaomítání obsahuje ve spodní části boxu viditelnou revizní klapku, přes kterou lze provést všechny pozdější opravy.

Rolety Heluz - předokenní rolety jsou vhodné pouze pro novostavby, které se zabudují přímo do překladu Heluz. Keramobetonový překlad umožňuje osazení rolet kdykoliv i po dokončení celé stavby a po zateplení. Vodící lišty můžou být zapuštěny do fasády, umístěny na omítku, či namontovány na okenní rám.

Barvy rolet:

U předokenních rolet si můžete vyhrát s barvami, jelikož nabízíme velké množství barevných kombinací a dekorů. Pro naši firmu není žádnou překážkou ani to, pokud potřebujete sladit předokenní rolety s okny v barvě dřeva.

Ovládání rolet:

Rolety lze ovládat ručně pomocí šňůrového nebo popruhového navijáku nebo navijáku s klikou. Další možností je ovládat rolety pomocí pohonu na tlačítko, centrálního ovládání nebo na dálkový ovladač, který nabízíme v různých provedeních a barvách. Při dálkovém ovládání lze využít také sluneční čidlo.

Vybrané reference

Předokenní rolety s boxem pro zaomítání Předokenní rolety s boxem pro zaomítání Předokenní rolety s boxem pro zaomítání Předokenní rolety s boxem pro zaomítání Předokenní rolety s boxem pro zaomítání Předokenní rolety s boxem pro zaomítání Předokenní rolety s boxem pro zaomítání

Předokenní rolety s boxem pro zaomítání

Předokenní rolety s viditelným boxem Předokenní rolety s viditelným boxem Předokenní rolety s viditelným boxem Předokenní rolety s viditelným boxem Předokenní rolety s viditelným boxem Předokenní rolety s viditelným boxem Předokenní rolety s viditelným boxem Předokenní rolety s viditelným boxem

Předokenní rolety s viditelným boxem

Roletový překlad HELUZ

Kliknutím na obrázky se Vám zobrazí detaily.