Interiérové rolety

Zákazníkům, kteří hledají alternativu ke klasickým vnitřním žaluziím, nabízíme variantu vnitřních rolet. Vnitřní rolety slouží pro zastínění místnosti, nebo jejímu zatemnění, ale také Vás samozřejmě chrání před přímým slunečním zářením.  Zatemňovací rolety jsou určeny především do administrativních budov, či škol, kde je potřeba uprostřed dne promítat prezentaci či film na plátno. Pokud ovšem preferujete funkci zastínění, nabízíme Vám také několik druhů rolet, jak na klasická okna, tak na okna střešní. O všech našich nabízených variantách vnitřních rolet si můžete přečíst níže.

Interiérové rolety Rollite

Pomocí těchto rolet si můžete ve Vašem domově vytvořit příjemné prostředí jak během dne, tak během noci. Interiérové rolety Rollite Vás ve dne ochrání před přímým slunečním zářením a v noci před světlem z pouličních lamp. Boční vodící lišty brání průniku světla po stranách rolety, a tudíž se nemusíte obávat nežádoucích paprsků uvnitř místnosti. U toho typu rolety máte na výběr jak ze stínících, tak zatemňovacích typů látek, u kterých si můžete vybírat ze širokého spektra barev a vzorů.

Látkové rolety Verra

Látkové rolety Verra jsou tu pro to, abyste mohli ventilovat svou fantazii, a vytvořit si tak kreativní a velice účinný doplněk Vašeho domova. Tato roleta se vyrábí buď v plastovém, či kovovém provedení a nabízí Vám širokou škálu barev a vzorů. Díky kvalitnímu provedení lze roletu ovládat i elektricky a k tomu je její montáž a manipulace naprosto jednoduchá.

Látková roleta Verrasemi

Roleta Verrsasemi obsahuje krycí profil, ve kterém ukrývá nosné a ovládací prvky. Díky tomuto krycímu profilu už nebude nosná a ovládací část rolety narušovat vzhled interiéru. Stejně jako u rolety Verra je její manipulace a montáž snadná.

Látková roleta Sunlite

Látková roleta Sunlite je specifická možností doplnění led-diodového osvětlení do horní lišty, které v kombinaci s vybranou látkou vytvoří jedinečnou atmosféru. Jakou u ostatních rolet, i zde si můžete vybrat z nespočetného množství typů látek.

Látková roleta Luna

Luna látková roleta představuje spojení praktičnosti s designem. Její provedení s bočními lištami zajišťuje dokonalé zastínění. U toho typu rolety si můžete vybírat jak z látek stínících, tak z látek zatemňujících. Předností této rolety je možnost dekorování profilů  do imitace dřeva.

Látková roleta Nemo

Originalita této rolety spočívá ve vodorovném dělení látky na průhledné a neprůhledné pásy, které se pravidelně střídají. Díky tomu můžete regulovat množství pronikajícího světla do místnosti.  Výhodou látkové rolety Nemo je možnost trojí montáže, a to: na stěnu, do stropu nebo, bez jakéhokoliv vrtání, na okenní křídlo.

Střešní roleta R-Lite

Střešní rolety R-Lite jsou vhodné do všech typů střešních oken. Kvalitní provedení rolety společně s Vámi vybranou látkou plynou regulaci světla. I u tohoto typu rolety si můžete vybrat, zda roleta bude sloužit pouze k zastínění, nebo k úplnému zatemnění daného pokoje.

Vybrané reference

Kliknutím na obrázky se Vám zobrazí detaily.