Římské rolety

Římské rolety jsou jednou z dalších možností zastínění Vašich oken. Tento typ rolet je velmi atraktivním, především díky skládání, které vzniká při vytažení rolety. Největší výhodou této rolety je její snadná údržba. Látka rolety je přichycena k hliníkovému profilu pomocí suchého zipu, a tudíž není problém látku sundat a dát ji vyprat. Zákazník by se měl vždy řídit pokyny a symboly na jednotlivých typech látek. Velikost římské rolety závisí opět na požadavku zákazníka, jak tomu ale bývá u každého výrobku, tak i zde existuje maximální šířka a výška.

Ovládání:

Rolety se dodávají ve dvou typech ovládání, a to buď pomocí řetízku, nebo šňůrky. Pro každý typ ovládání se používá jiný typ hliníkového profilu, a tudíž byste vždy měli Vaši představu a návrh konzultovat s našim odborníkem.

Typy látek:

Na trhu je obrovské množství látek, a tudíž je jen na Vás, kterou si vyberete. Při výběru byste měli věnovat pozornost především celkovému vzhledu Vašeho domova, či kanceláře. Jelikož pomocí Vámi zvolené látky dotváříte atmosféru a styl dané místnosti.

Vybrané reference

Kliknutím na obrázky se Vám zobrazí detaily.