AKTUALITY

NOVĚ NABÍZÍME!

V naší nabídce nově naleznete interiérové stínění!
www.oltera.cz

HORKÁ NOVINKA!

Ovládání vrat, rolet, žaluzií pomocí systému "INTELIGENTNÍ DŮM" Somfy IO. Vše ovládáte pomocí Vašeho chytrého telefonu či tabletu.

Výklopná vrata

Popis vrat:

Ocelová výklopná vrata jsou finančně nejméně náročným typem vrat.  Vzhledem k tomu, že nemají žádné zateplení, jsou nejen levná, ale také velmi oblíbená u nechtěných návštěv.  Vrata se skládají z ocelového rámu. Výplň vrat se skládá z oceli nebo dřeva. Vrata při otevírání vyjíždějí pomocí pružin pod strop v celé jejich ploše. Nijak se neskládají, tudíž je potřeba počítat s tím, že vrata potřebují část prostoru před garáží jak pří jejich otevírání tak při jejich zavírání.

Barva vrat:

Výklopná vrata jsou dodávaná v základu v bílé  RAL 9016 a hnědé barvě RAL 8028. Dále je na výběr RAL 1015, 6009, 7016, 7035, 7040. Další možností je imitace dřeva zlatý dub nebo rosewood.

Vzhled vrat:

U výklopných garážových vrat si můžete vybrat z mnoha možností designu. Nejčastěji si klient vybírá motiv 902 nebo motiv 905, kdy rám dosazuje vlastní výplní.

Ovládání vrat:

Výklopná garážová vrata se nejčastěji prodávají s pohonem na dálkové ovládání.  Máme několik možností dálkových ovladačů, klávesových tlačítek, gsm modulů nebo klíčových spínačů. Levnější varianta garážových vrat je varianta bez pohonu na ruční ovládání pomocí kliky se zámkem. U tohoto typu ovládání doporučujeme třetí zamykání pro lepší bezpečnost.

Vybrané reference

Kliknutím na obrázky se Vám zobrazí detaily.